Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Uncategorized Matka Natura jest minimalistką

Matka Natura jest minimalistką

dzielenie się troską!

Udział

Ćwierkać

Udział

To życie środowiskowe jest genetyczną ścieżką dla każdej fizycznej istoty naszego świata ewolucyjnego. Wielki obraz biotyczny jest podstawowy do zrozumienia, gdy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj wskazówki. Matka Natura wykonuje wewnętrzną i zewnętrzną harmonię biochemiczną, na lądzie, w powietrzu i pod morzami, dla dobrostanu anatomicznego, fizjologicznego i odżywczego naszego świata. Aby być zdrowym, wymaga naturalnego minimalistycznego stylu życia. Łańcuch pokarmowy planety ma miliardy lat, ciągły i najlepszy w każdym ekosystemie na planecie. Żywe zapasy Ziemi są dzielone między roślinami, zwierzętami i żyzną ziemią. Nasza krew stworzona codziennie, aby wspierać komórki naszego ciała, nasza krew jest mikroskopowym oceanem naszego życia. Ten wodnisty ciecz jest sposobem natury na poruszanie energii i składników odżywczych w życiu biologicznym, funkcjonując na poziomie komórkowym. Pracując jak pompa, nasze serce rozciąga ręce we wszystkich kierunkach. Tętnice i żyły z sercem tworzą sercowo -naczyniową sieć rurową. „Tętnice” nadają krew „bogatym w tlen” pola kapilarnym naszych tkanek. Z zaworami jednokierunkowymi „żyły” zatrzymują tylny przepływ krwi. Każdy ruch ciała ściska żyły przechodzące przez skurczowe mięśnie szkieletowe. Ćwiczenia popycha dwutlenek węgla i inne marnotrawstwa produktów wodnego metabolizmu z dala od tkanek, przez żyły i z powrotem do serca. To światowe życie jest świadomą i nieświadomą nieograniczoną pętlą, transportującą wodę i jej żywych składników, powietrza, energii i składników odżywczych w całym ciele. Każdą chwilę do śmierci serce żyje, a muskulatura porusza się, aby oczyścić ciało.

Powiązane Czym jest zapalenie trzustki?

Krew i płyn pozakomórkowy (płyny wokół każdej komórki) to basen nad ziemią, wypełniony na górze energią i składnikami odżywczymi. Zanurzamy się w tym żywym stawie z jego planetarną zawartością codziennie w życiu. Podobnie jak kilka litrów oleju w silniku samochodu, kilka litrów krwi w naszym ciele sprawia, że ​​nasze wodniste życie wydarzyło się. Płyniemy w mikroskopijnym oceanie przejawowanym z naszego naturalnego ewolucyjnego stylu życia. To życie, które daje skład naszego organicznego morza, pochodzi z determinacji genów; Ziemia przyroda oddycha, napije się i je z naszego globalnego naturalnego środowiska sezonowego. Biorąc pod uwagę, że pierwszy żywy organizm 3,5 miliarda lat temu, przetrwanie komórkowe dotyczy pracy i zabawy, oddychania, picia, jedzenia, poruszania się, odpoczynku i pamięci naszej indywidualnej inteligencji. Zużycie energii i składników odżywczych jest tak samo kluczowe, jak eliminacja naszych odpadów metabolicznych. W przypadku podaży i żywotności roślin i zwierząt zdrowy stan nie zmienił się w przypadku ziół lub roślinożerców, wszystkożernych i mięsożerców tej planety. Energia i składniki odżywcze życia utrzymują nasz ocean mikrookomórkowy; Nasz naturalny żyjący pływa w ziemskim basenie, który karmi nas i kąpie nas dla naturalnego zdrowego i niebiańskiego życia.

Jesteśmy krewnymi krewnymi Ziemi, żyjącym w animacji, odnoszących się do siebie przez łańcuch pokarmowy planety. Kolorowe wody Matki Natury to źródła życia energii i składników odżywczych dla roślin i zwierząt. Te kolorowe wody energii i składników odżywczych to żywność z przeszłości, teraźniejszości i naszej przyszłości. Niektóre rzeczy nie można zmienić. Wylanie ropy zagraża środowisku naturalnym i jego dzikim istotom. Ta ropa naftowa zamienia wodniste środowisko w czarny szlam, pokrywając wszystko. Od ropy naftowej firmy chemiczne produkują wszystko, od benzyny po syntetyczne witaminy. Nasze ciało jest jednym z wodnistych środowisk natury; Nasza krew jest zawieszonym życiem. To, co wkładamy do naszego ciała, rozpuszcza się w jego wodnistej domenie lub nie. Krew współczesnej ludzkości jest nasycona zanieczyszczeniami spowodowanymi przez człowieka. Podobnie jak wyciek oleju, nasza wodnista krew staje się toksycznym superfunduszem ze skoncentrowanymi formami substancji nie orzechowych. To rzeczy, które wkładamy na naszą skórę lub do przewodu pokarmowego, których ciało nie chce.

Powiązane korzyści echinacea dla twojego zdrowia

To życie ssaków jest łatwe, gdy rozumiesz wodny styl życia Matki Natury

Jedno wodniste środowisko wpada do drugiego, żywe wody makijażu wszystkie animowane życie. Czy jesteśmy zdezorientowani naszymi żywymi wódami? Carnivores spożywa żywe wody, ponieważ ich ofiara jest wodnistym środowiskiem. Zakładowce spożywają żywe wody, ponieważ rośliny są również wodniste. Łańcuch pokarmowy, biorąc pod uwagę, że zaczęło się życie DNAS i żyje w wodnistych środowiskach. Mleko ludzkiej matki to wodniste środowisko i najlepsze jedzenie dla niemowlęcia. Milks Matki Natury to wodniste środowiska i najlepsze potrawy dla każdego ziemskiego. Cała ziemia spożywa wodniste pokarmy, z wyjątkiem nas współczesnych ludzi. Wodne pokarmy pochodzą od roślin i zwierząt; Przetworzone śmieci ze sklepów i restauracji są jak katastrofa naftowa, która dzieje się z mikroskopijnym oceanem naszego ciała. Nasza krew przekształca się w gruby syrop skażany wszelkiego rodzaju chemikaliami nieprodukcyjnymi, które zakłócają naturalne życie. Nasz basen brodzący jest nasycony całą energią i składnikami odżywczymi życia, spożywając wodniste pokarm natury. Lub wodnisty lepkość naszej krwi jest obniżona, zanieczyszczona kwaśnymi pokarmami, kosmetykami syntetycznymi i narkotykami stworzonymi przez alkohol po farmaceutyki. To życie ssaków jest łatwe, gdy rozumiesz wodnisty styl życia Matki Natury, nieprzetworzony i surowy, a jej minimalistyczne sposoby, karmiąc rośliny i zwierzęta na ziemi, aby były zdrowe.

Co myślisz?

Witryna http://www.thefertileground.com

Link do tego postu: Mother Nature jest minimalistką

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *