Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby Uderzenie w szlaki z dzieckiem {debiutant Moms Challenge#16}

Uderzenie w szlaki z dzieckiem {debiutant Moms Challenge#16}

Wskazówki dotyczące tego wyzwania powiedz, że zabranie dziecka do przewoźnika, ale złamałem zasady i wziąliśmy naszego Boba Strollera. I nie przeszliśmy dokładnie przez górę ” – ale wciąż chodziliśmy w naturę, więc powiedziałbym, że to się liczy.

Mieszkamy w SW Portland w stanie Oregon. Bardzo w granicach miasta, ale żyjemy również około 1,5 mil od wybitnego parku, który sprawia, że ​​zapominasz, że jesteś zaledwie 15 minut od centrum Portland. Gabriel Park to 90-hektarowy park, który obejmuje 2 parki dla psów, korty tenisowe, park deskorolki, pola softballowe, boisko do koszykówki, miejsca piknikowe i wiele innych. Chris i ja uwielbialiśmy ten park, odkąd przeprowadziliśmy się do okolicy. Spędziliśmy godziny na spacerach i biegnie po szlakach, w tym wiele godzin podczas mojej ciąży i urlopu macierzyńskiego. Jednak w sobotę poszedłem nową ścieżką, na której nigdy nie byłem i była absolutnie piękna.

Właśnie przeszliśmy przez szaloną burzę lodową, a słoneczny poranek był taką ucztą, mimo że był zamrażający. Chris i ja zgodziliśmy się na spacer rodzinny, więc się zapaliliśmy, a potem wyposażyłem Garrity. Była już w długich spodniach i koszuli z długim rękawem, ale umieściłem ją w jej nowym polaru. Dostałem to kilka tygodni temu i uwielbiam to. Wygląda w tym tak uroczo. Wyłamałem też pasujący kapelusz. Było trochę duże, ale wiedziałem, że chcę coś, co ją ciepło. Chciałem również zainstalować tarczę ochrony pogodowej dla BOB, ale kilka razy przeczytałem wskazówki i wydawało się to tak skomplikowane. Planowałem to zrobić Chris, ale zanim wszyscy byli gotowi, chcieliśmy po prostu iść po drodze, więc schowałem wokół niej koc i nazwałam to dobrze.

Skończyło się na tym, że szliśmy około 5 mil, 3,5 mil do parku iz powrotem, plus około 1,5 mil w parku. Kiedy przeszedzieliśmy niektóre szlaki, skończyliśmy w Winter Dog Park i postanowiliśmy pozwolić naszemu psom grać na chwilę. Poszedłem do parku, podczas gdy Chris trzymał Garrity i mówił o psach. Po około 15 minutach udaliśmy się do domu.

Ogólnie rzecz biorąc, to była wspaniała sobota, aby sprawdzić naturę. Garrity był doskonały; Ledwo się zerknęła. Miałem nadzieję, że zasypia, ale ta mała dziewczynka uwielbia obserwować otaczający ją świat, a ona po prostu wzięła to wszystko. Tym razem się mieliśmy. Bad tutaj, na północno -zachodnim Pacyfiku i chcę się upewnić, że możemy nadal mieć takie spacery, więc w tym tygodniu sprawiam, że wymyśli, jak zdobyć go na wózku. Daj mi znać, jeśli masz jakieś wskazówki, jak to zrobić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *