Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Uncategorized Drogie Stany Zjednoczone, dlaczego nie masz Babyccinos?

Drogie Stany Zjednoczone, dlaczego nie masz Babyccinos?

Spotkałem dziś naszego pisarza gościnnego, Nicola, w kawiarni w Oakland. Ona „Australijczyka i niedawny przeszczep do Zatoki” ”zapytał, dlaczego nasze kawiarnie nie oferują dzieciom dzieciom towarzyszącym rodzicom. Nie wiedziałem, co ma na myśli, i poprosiłem ją o wyjaśnienie za pomocą postu na blogu.

Nicola jest nowy w Kalifornii, przybywając po sześcioletnim pobycie w francuskojęzycznej części Szwajcarii. Założyła siedzibę w Berkeley Web-Butique o nazwie Munchkin Et Moi, w magazynie modne europejskie buty dla najmłodszych stóp i blogów w wolnym czasie w Nicxie. Oto, co napisała:

Kiedy mieszkaliśmy w Szwajcarii, tysiące mil od rodziny, nowe macierzyństwo było często bardzo samotne. Więc mój nowy Munchkin i ja wychodziliśmy na częste spacery i wędrować po Lozannie. Raz w tygodniu spotykaliśmy się z przyjacielem lub dwoma na kawę w naszej ulubionej kawiarni w St Francois.

Dostałbym latte, a Munchkin dostałby Babyccino. Podawano go obok mojej kawy, bezpłatnie, gdy tylko była na tyle dorosła, aby z nich czerpać przyjemność.

Kelnerzy i adwokatowie byli czarujący dla dzieci; Dostarczą małą kubek Demitasse pełen ciepłego mleka zwieńczonym około 50% pianką mleczną i odkurzaniem czekolady. Oprócz niego był trochę finansujący lub biszkoptowy (ciastko). Sprawiło, że maluchy poczuły się jak jeden z nas, a moja córka bardzo się w tym przyjemna, z dumą wypiła „puszyste mleko”.

Ale w Szwajcarii ta kawiarnia była anomalią.

Przybyłem z Sydney, gdzie Babyccinos był normą w kawiarniach. W zależności od miejsca, w którym poszedłeś, byli albo małą filiżanką po prostu mlecznej pianki, albo podawane o tym samym stosunku mleka do piany jak standardowe cappuccino; Zwykle podawano im bezpłatne oskarżenie z kawą dla dorosłych. Następnie z czasem zaczęły kawiarnie, w tym piankę lub smakołyk na boku i pobierają za nie kilka dolarów.

When we arrived here, it was impossible to find a babyccino. Ilekroć prosiłem o filiżankę ciepłego mleka dla dziecka, byłby on podawany w gigantycznej papierowej kubku z pokrywką. Coś, co początkowo sprawiło, że mój maluch był bardzo niezadowolony.

W końcu osiedliliśmy się w domu i dostałem ekspres do kawy z parowcem mlecznym. Zaczęliśmy mieć popołudniowe babyccinos w domu. Podam im małą ucztę; Francuski styl Goã ». Ale możesz je łatwo zrobić, rozgrzewając mleko i używając frothera do ubicia mleka, są one dość tanio dostępne w sklepach towarowych. then topping with a little chocolate powder if you wish.

Daleko są od istotnej części życia, ale bardzo mam przyjemność, gdy mam pauzę z moją córką wiele popołudni i rozmowę. Mam nadzieję, że w miarę rozwoju możemy kontynuować tradycję, aż pewnego dnia będę siedzieć naprzeciwko młodej damy, oboje będziemy kawować i rozmawiać.

Dziękujemy za zdefiniowanie twoich warunków, Nicola! Następną godzinę spędzimy na ślinieniu się nad asortymentem obuwia na Munchkin et Moi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *