Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby Nasz bezpłatny portret sprawiło, że czułem się niespokojny {debiutant Moms Challenge#33}

Nasz bezpłatny portret sprawiło, że czułem się niespokojny {debiutant Moms Challenge#33}

Wyzwanie: Zdobądź bezpłatne zdjęcie 8 × 10 zrobione (lub zbuduj własne studio)

Dorastając, moja rodzina nie była typem, aby zrobić profesjonalne zdjęcia; Pomijając zdjęcia szkolne, byliśmy bardziej rodzina typu „Chwyć kamerę, gdy dziecko biegnie wokół nagiej”. Mamy mnóstwo zdjęć rodzinnych, wykonanych przez moich rodziców, ale nie jeden jest profesjonalnie zrobionym zdjęciem. Kiedy zobaczyłem debiutanckie Challenge Mom Challenge #33, zabraj darmowy portret dla dzieci, to mnie denerwowało!

Gdzie bym to zrobił?

Jak działałby Weston?

Jak bym działał?

Uwielbiam robić zdjęcia mojego syna i myślę, że jestem w tym całkiem dobry, więc z pewnym upodobaniem maszerowałem do studia fotograficznego, aby ukończyć wyzwanie. Brakuje nam studiów fotograficznych na Long Island, ale natknęliśmy się na studio portretowe Clix; Chociaż obecnie nie prowadzą żadnych bezpłatnych promocji zdjęć, zapytałem, czy pomogą mi ukończyć moje wyzwanie za pomocą bezpłatnego 8 × 10 i chętnie pomogli!

Moja mała szynka

Oczywiście maluch oparł się popołudniowej drzemce przed strzelaniem. Spodziewałem się najgorszego, ale gdy tylko dotarliśmy do otwartego i czystego studia, on się podniósł. Clix jest franczyzą rodzinną, która obecnie była między klientami, co dało nam wystarczająco dużo czasu na zapytanie, jak działa cały proces. Jest sala studyjna, z dużymi światłami napowietrznymi i wieloma tła do wyboru. Wybrałem zielone rustykalne tło drzwi z bazą podobną do ganku; Myślałem, że to bardzo klasyczne i małe w stylu Toma Sawyera. Gdy tylko weszliśmy do pokoju fotograficznego, mój zmęczony chłopiec stał się całkowitą szynką; Kiedy usiadłem na „ganku”, zaczął się uśmiechać i machać. Fotograf uklęknął przed nim, a ja stałem za fotografem, wydając odgłosy z ustami, aby rozśmieszyć Weston.

Ale jest idealny!

Po zakończeniu zdjęć usiedliśmy przy komputerze i mogliśmy zeskanować wszystkie ujęcia z fotografem. Wybrałem mój ulubiony ujęcie, w którym Weston wygląda, jakby klaska ręce (urocze!).

Fotograf spojrzał na zdjęcie i wyraźnie powiedział: „Po prostu edytuję ten drapanie na jego policzek”. Byłem zaskoczony! Edytuj moje dziecko? Nic nie powiedziałem, bo w Rzymie, prawda? Gdybym miał zrobić profesjonalne zdjęcie, zamierzałem z tym pójść. Idealnie edytował zadrapanie, ale coś o zmianie pozostawiło węzeł w żołądku.

W moich oczach jest doskonały bez względu na wszystko, a ja nigdy go nie edytowałbym. Kiedy robię zdjęcia Westonowi, chcę przedstawić i pamiętać Weston, który widzę codziennie, w tym zadrapania i nierówności. On jest małym chłopcem, zostanie porysowany i posiniaczony! Oczywiście mogłem zaprzeczyć edycji, ale na dłuższą metę byłem szczerze zaskoczony moją trzewną reakcją na zarysowanie.

Ostatnie zdjęcie jest naprawdę urocze i zdecydowanie było to wyzwanie, którego nie zrobiłbym z sugestią debiutantów.

Co byś zrobił, gdyby fotograf chciał edytować twarz dziecka?

[Zdjęcie: Olivia Howell – Wszelkie prawa zastrzeżone]

Znajdź więcej zajęć dla dzieci z 52 cotygodniowymi wyzwaniami dla mamy.

Jeśli już uczestniczysz, użyj Hashtag #rookiemoms na Instagramie lub Twitterze, abyśmy mogli się nawzajem pocieszyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *