Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby 10 jesiennych owoców i warzyw, które nie są dyniami

10 jesiennych owoców i warzyw, które nie są dyniami

dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

Poważnie, jak już to jest październik?! Ostatnia rzecz, którą pamiętam, siedziałem przy basenie z margaritą w dłoni. Teraz zamawiam… dynia. PRZYPRAWIONY. WSZYSTKO. Istnieją smakołyki z dyni, kawa i oczywiście piwo. Wiemy, że ten squash jest synonimem o tej porze roku, ale istnieją również inne wspaniałe opcje, które można zachować w kuchni w tym sezonie. Oto kilka wspaniałych potraw, które można wypróbować, gdy nudzisz się dyniami (jeśli to możliwe).

1. Bruksela

Pomyślałbym, że nie sprawiłyby, że nie będą tak wspaniałe piwo degustacyjne jak dynie; Jednak ci mali faceci są pełne błonnika i witaminy C. Pomyśl o nich jak o kapustach wielkości ugryzienia. Lubię je grillować lub pieczyć się w piekarniku, ponieważ w końcu jest wystarczająco zimno, aby to włączyć.

2. Seler

„Mrówki na dzienniku” ktoś? Seler czasami dostaje zły rap za brak odżywiania. Ale jest to wyjątkowo niska przekąska kalorii do sparowania z przedmiotami takimi jak ser, masło orzechowe i hummus. Jest to również podstawa w wielu zupach, które można znaleźć w miesiącach chłodnych dni.

3. Chrzan

Bez chrzanu, ten świat brakuje dwóch fantastycznych rzeczy – Wasabi i Bloody Marys !! Oba pakują wystarczającą ilość ciepła, aby utrzymać ciepło, gdy temperatura zaczyna spadać. Ten korzeń jest w sezonie późną jesienią i można go znaleźć na większości wysp produktów spożywczych. Lub możesz wyhodować własne i obserwować, jak się rozwija.

4. Krichoki

Jak inaczej zamierzasz zrobić swój ulubiony spadek, gdy przychodzą twoi kumple? To warzywo zawiera potas i białko i stanowi wspaniały dodatek do sałatek. Można je również wypełnić zdrowymi składnikami, takimi jak komosę ryżową lub ulubiony ser.

5. Jabłka

Powiązane werdykt pół miliarda dolarów przeciwko Johnson & Johnson z perspektywy przewlekłego bólu pacjent Barby Ingle

Kolejne jedzenie, które jest synonimem upadku. Jest gorący jabłkowy cydr, ciasta jabłkowe i oczywiście zbieranie Apple! Tworzą wspaniałą opcję śniadania, przekąskę w środku dnia i naturalny sposób na wyleczenie słodkiego zębów.
6. Buraki

Ten kolorowy korzeni warzywny detoksykuje wątrobę, walczy z stanem zapalnym, a nawet zawiera raka zapobiegające właściwościom. Surowe buraki mogą być używane w koktajlach, a pieczone buraki są wspaniałym dodatkiem do stolika. Sama piłka korzeniowa jest nie tylko jadalna, ale zielone, z którymi są, są wyjątkowo pożywne. Można je smażić za pomocą mieszanki warzywnej lub pokroić w sałatkę.

7. Winogrona

Mam na to jedno słowo – wino. Ale oprócz fermentacji w pyszny napój, winogrona są również wspaniałą przekąską z krakersami, serem i mięsem. Są naturalnie słodkie i robią wspaniałe jedzenie. A co najważniejsze, umieścili „J” w PBNJ.

8. Marchew

Dzięki Bugs Bunny marchew jest jednym z najpopularniejszych warzyw na świecie. Karoten beta ma wiele korzyści odżywczych, a marchewki jest nimi wypełnione. Są to kolejne wspaniałe warzywa korzeniowe, które można użyć do wszystkiego, od zup po piecze, a nawet deser. Ponieważ ciasto marchewkowe jest niesamowite!

9. Żurawina

Ten słodki owoc w zimnej pogodzie to smaczna jagoda, która jest czymś więcej niż tylko mikserem wódki. Zawierają one antyoksydanty i witaminę C, aby pomóc odeprzeć to nieuniknione przeziębienie, które złapiesz. Dobrze zamrażają i mogą je wrzucić do koktajli, aby dodać trochę cierpkości.

10. Kalafior

Powiązane, jak dbać o siebie w 2021 roku

To prawdopodobnie moje ulubione warzywo, więc dom jest zawsze zaopatrzony. Pełnione białkiem, błonnikiem i potasem, jest to zdrowy dodatek do diety. Jego wszechstronność pozwala na dziwne zastosowania, takie jak ryż, skórka do pizzy, a nawet ukąszenia Buffalo.

Link do tego postu: 10 jesiennych owoców i warzyw, które nie są Dynie

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

UdziałĆwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *