Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby 6 powodów, dla których warto dodać koktajl proteinowy do diety

6 powodów, dla których warto dodać koktajl proteinowy do diety

Działanie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Ciekawy wstrząsów białkowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Niezależnie od tego, czy próbujesz znaleźć szybki zrównoważony posiłek, próbujesz schudnąć, aby osiągnąć swoje cele odżywiania, czy też dążąc do ogólnie jedzenia zdrowszego, koktajle białkowe mogą być wspaniałym rozwiązaniem. Ale przy tak dużej ilości wyborów na rynku może być zastraszające, od czego zacząć. Tutaj podzielę się moim podstawowym przewodnikiem i sześcioma powodów, dla których musisz rozważyć dodanie koktajli białkowych do swojej diety.

Co jest w koktajlu proteinowym?
Podobnie jak ludzie, koktajle białkowe mają różne kształty i rozmiary z różnymi witaminami, minerałami, składnikami odżywczymi, smakami i innymi. Niektóre koktajle są tworzone, aby po prostu uzupełnić dietę białkiem, podczas gdy inne są znacznie bardziej kompletne odżywcze i mogą być stosowane do zastąpienia posiłku. I chociaż niektóre są sprzedawane gotowe do picia z półki, o wiele bardziej popularne wersje to te, które umożliwiają personalizację. Dostarcza to ludziom możliwości wykonania własnych koktajli białkowych poprzez połączenie proszku białkowego i płynu, często wody, mleka lub mleka sojowego, a nawet dodatkowo do dodania innych składników, takich jak owoce, warzywa, orzechy i nasiona, przyprawy i więcej.

Co może zrobić dla ciebie shake proteinowy?
Oto sześć sposobów, w jakie Shakes Protein może pomóc w osiągnięciu celów żywienia.

#1: Najlepiej na gok
Koktajle białkowe, które są tworzone w celu zastąpienia posiłku, są świetne dla osób, które są spiczastymi posiłkami. Są szybkie i wygodne i mogą dostarczyć zrównoważone odżywianie, gdy czas na przygotowanie posiłków jest ograniczony.

#2: Świetne dla osób walczących o utrzymanie lub schudnięcie
Dla tych, którzy próbują schudnąć, można użyć wstrząsu wymiany posiłków do wymiany jednego lub dwóch posiłków dziennie. Oprócz wygody, koktajle białkowe mają zdefiniowaną zawartość kalorii i są kontrolowane porcje, co znacznie ułatwia dokładne liczenie kalorii i kontrolowanie całkowitego spożycia na cały dzień.

Powiązane, że mamusie mogą użyć strefy keto, aby pozbyć się cellulitu?

#3: Jako suplement, który pomoże Ci uzyskać wagę
Dla tych, którzy próbują uzyskać wagę, koktajle białkowe można wykorzystać do dostarczania dodatkowych kalorii. Picie koktajlu proteinowego między posiłkami lub przed snem może pomóc w poprawie spożycia kalorii.

#4: Łatwy sposób na dodanie białka
Innym powodem, dla którego należy rozważyć skorzystanie z koktajlu proteinowego, jest poprawa ogólnego codziennego spożycia białka, jeśli trudno jest spełnić potrzeby samego posiłków. Kiedy robisz własne koktajle białkowe, możesz dostosować ilość białka w swoim wstrząsie zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

#5: Paliwo premium dla twojego ciała
Wiele osób używa koktajli białkowych po treningu, ale są również korzystne jako posiłki przed wykonaniem. Ci, którzy pracują rano, często lubią „uzupełniać zbiornik” lekkim posiłkiem, a koktajle proteinowe mogą wypełnić rachunek.

#6: Łatwy sposób na dodanie do diety innych zdrowej żywności
Podstawowy koktajl proteinowy jest jak puste płótno. Możesz dodać wszelkiego rodzaju rzeczy do swojego wstrząsu, które pomogą Ci osiągnąć codzienne cele żywieniowe. Łatwo jest dodać porcję owoców lub warzyw, ale możesz również poprawić błonnik, dodając pełne ziarna lub nasiona lub dodać zdrowe tłuszcze w postaci orzechów lub awokado.

Mieszanki proteinowe, takie jak Herbalife Formuła 1, są wspaniałym dodatkiem do twojego planu żywienia. Po wykonaniu z 8 uncji. Mleko beztłuszczowe, uścisk Formuły 1 zapewnia 21 witamin i minerałów, 17 gramów białka z zaledwie 170 kalorii. Ponadto, z kilkoma różnymi smakami możesz tworzyć nieograniczone kombinacje, dzięki czemu każdego dnia nie nudzisz się tym samym smakiem. Herbalife Nutrition wykorzystuje również inne świetne produkty, takie jak aktywny kompleks błonnika i zindywidualizowany proszek białkowy, które mogą być stosowane jako boostery do shake’a, aby pomóc Ci uzyskać idealną równowagę składników odżywczych na własne potrzeby dietetyczne.

Link do tego postu: 6 powodów, aby dodać koktajl białka do diety
Powiązane, dlaczego musisz dodać fitoskładniki do swojej diety

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

UdziałĆwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *