Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Uncategorized Rodzice Rodzice z piersiami powinni zrozumieć

Rodzice Rodzice z piersiami powinni zrozumieć

W tym opublikowaniu zawiera kilka linków partnerskich.

Mam dziś cztery niepowiązane złote bryłki.

Po pierwsze, zostałem potraktowany stanikiem Molly, nabywcy stanika dla sklepów z tytułu dziewięciu, które sprawiły, że jesień jak w niej, a także stanik, w którym mnie włożyła, mówiąc dokładnie o tym, jak ważne jest, aby kobiety zyskali Dostęp do odpowiedniego biustonosza sportowego, bez względu na ich rozmiar. Molly nie tylko skierowała mnie do idealnego biustonosza w moim trudnym do znalezienia rozmiarze, ale następnego dnia wysłała mi e-mail z listą biustonoszy do sprawdzenia. (Oczywiście wszystko z tytułu dziewięć.)

Jeśli masz tytuł dziewiąty w swojej okolicy, miej oczy obrane (lub przejdź do tej strony) na jedno z ich wydarzeń w kształcie, w których będą mieli pod ręką ewangelistów staników, którzy ci pomogą.

Powiązane: biustonosze pielęgniarskie do biegania

Uwaga: Ta następna wskazówka nie jest tak naprawdę dla rodziców z piersiami, ponieważ kolesie są podobnie inwestowani w wybór samochodów i foteli. Zostałem przechylony do tego super-aktualnego fotela samochodowego od Cosco (nie Costco!), Które jest a) wykonane w USA b) mniej niż 50 $ c) jest dostępne w dużej części wydruków d) jest prosty do czyszczenia i e ) Pasuje trzy w większości pojazdów.

Jeśli potrafisz zaakceptować koncepcję, że niedrogi element sprzętu dla niemowląt jest tak samo świetny jak drogie, spójrz na scenariusz Cosco. (Bardziej kosztowne na Amazon, jednak oto ten link.)

Szybka-Książka Dnia Ojca: Nasz prawdziwy dobry przyjaciel Mike Adamick wydał swoją trzecią książkę w książce taty o niezwykłym serialu, książce o niezwykłych przepisach taty. Poszukaj jego książek u każdego rodzaju sprzedawcy, który oferuje książki. Moje dziecko lubi stronicować z książką o pracy.

Rzemiosło w pudełku -mam członkostwo w Darby Wise jako prezent od mojego męża. Nowa praca pokazana w pudełku co miesiąc – praca rzemieślnicza dla dorosłych. Jest to jak skrzynia Kiwi, która jest dla dzieci, ponieważ uwzględniono to, czego wymagasz wykonanie pracy. Brak polowania na szczypce igłowe lub srebrnego Sharpie, jeśli to jest potrzebne do projektu. Jest dostępny w pudełku.

To fajne, jednak nie zawsze myślałem o pracy w moim pudełku członkowskim. Jakbym nie miał stopy zainteresowania tworzeniem zestawu podstawek, aby zapewnić, że ktoś siedział przez miesiące.

Cieszyłem się, że nieco neonowe wskazanie, które stwierdzono „Eat”, a także siedział w mojej jadalni. Poza tym próbowałem skorzystać z metalowego zestawu stemplowania, aby stworzyć prezent urodzinowy dla Heather, jednak nie udało mi się wymyślić prezentacji na końcu. Niefortunna twarz.

Chciałbym zdobyć zestaw, ponieważ mam nową obsesję na punkcie roślin powietrznych.

Potem znalazłem Takandmake.co, który oferuje zestawy rzemieślnicze dla dorosłych na rynku, na którym można wybrać własną pracę a la carte. Wysłali mi zestaw na tę poduszkę sowy, a także to zrobiłem. Cholera też słodka. Istnieje różnorodność projektów, a także dla Uber Crafty, możesz wyprodukować własny zestaw do zaoferowania na ich stronie – pozyskują dla Ciebie materiały.

Następnie po raz kolejny sprawdziłem darbysmart.com, a także zobaczyłem, że dodali w sklepie internetowym, w którym można kupić wszystko, co wymagasz za wszelkiego rodzaju zadania jako zestawy – bez subskrypcji. Doskonały. Ponadto, jeśli rozumiesz, że masz już ten srebrny Sharpie, po prostu usuń go z listy zakupów, a także zaoszczędź pieniądze. Doszli do mnie. Jeśli byłeś zazdrosny o skrzynie Kiwi swoich dzieciaków, sprawdź oba strony.

Jeśli w ogóle nie jesteś podstępny, sprawdź skrzynię Kiwi, ponieważ wysyłają coś do twojego młodego w sytuacji, nigdy nie przychodzi ci do użycia markerów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *