Lod twój telefon komórkowy

Olivia, która nie jest debiutantką, ale raczej weteran macocha, przekazał mi e-mail opisującą ten lód w tym przypadku „w nagłych wypadkach”.

Zrób to: Dodaj kontakt w telefonie komórkowym, aby uzyskać numer, który chcesz wywołać w nagłych wypadkach.

Przekazany przeczytanie e -maila

Wszyscy nosimy nasze telefony komórkowe z nazwami i liczbami przechowywanymi w jego pamięci, ale nikt inny niż my, nie wie, która z tych liczb nie należy do naszej najbliższej rodziny lub przyjaciół.

Gdybyśmy byli zaangażowani w wypadek lub zachorowali, osoby uczęszczające do nas mają nasz telefon komórkowy, ale nie wiedzieliby, kogo zadzwonić. Tak, przechowywane są setki liczb, ale który z nich jest osobą kontaktową w nagłych wypadkach?

Stąd ta kampania „lód” (w nagłych wypadkach).
Pojęcie „lodu” szybko się przyciąga. Jest to metoda kontaktu w sytuacjach awaryjnych. Ponieważ telefony komórkowe są przenoszone przez większość populacji, wszystko, co musisz zrobić, to przechowywać liczbę osoby kontaktowej lub osób, z którymi należy się skontaktować podczas awarii pod nazwą „ICE” (w nagłych wypadkach).

Pomysł został przemyślany przez ratownika medycznego, który odkrył, że kiedy poszedł na sceny wypadków, zawsze były telefony komórkowe z pacjentami, ale nie wiedzieli, który numer zadzwonić. W rezultacie pomyślał, że byłoby to dobry pomysł, gdyby istniała nazwa uznana w kraju w tym celu. W sytuacji awaryjnej personel ratunkowy i pracownicy placówki opieki zdrowotnej byliby w stanie szybko skontaktować się z idealną osobą, po prostu wybierając numer, który przechowywałeś jako „lód”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *