Macierzyństwo z akcentem OCD

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Macierzyństwo jest trudne, a czasem może być stresujące. Jest to szczególnie trudne dla matek, które zmagają się ze zdrowiem psychicznym i problemami w zakresie dobrego samopoczucia. Naturalnie martwimy się o nasze dzieci, jednak kiedy nasza fretting utrzymuje nas w nocy, może to przejść do lęku, bezsenności, a nawet depresji. Blogerka Jenna Stewart rozumie, że z pierwszej ręki dokładnie to, jak trudno jest rodzić, a także miała własne zmagania z OCD.

Zdjęcie dzięki uprzejmości MotherhoodWithatWistofocd.com
Macierzyństwo z akcentem OCD

„Jestem mamą dwojga, która mówi tak, jak to jest. Macierzyństwo jest trudne. Macierzyństwo ze stresem i lękiem jest jeszcze trudniejsze. Wiadomość, którą staram się przekazać moim odwiedzającym, jest to, że twoje najlepsze są zawsze wystarczająco duże. Śmiej się z siebie, a także szaleństwa, które rodzi się rodzicielstwo. Jest to jedyna metoda przetrwania. Życie z dziećmi jest niechlujne, chaotyczne, a także wyczerpujące, jednak jest tego warte ” – pisze.

Jej blog, Motherhood with A Tink of OCD, opowiada o jej życiu w Burlington, VT z mężem, a także ich dwoje, szalonych, ale uroczych dzieci, BO i Riley. Oprócz pracy w pełnym wymiarze godzin, jest ekspertką zmieniającą pieluchy, miłośnikiem wina, uzależnionym od kawy, ocalałym z OCD, a także hejterem Play-Doh. Możesz sprawdzić jej historię na MotheroodWithatWistofocd.com.

Link do tego postu: macierzyństwo z akcentem OCD

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *