Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby 5 rzeczy, na które nie mogę czekać na urlopie macierzyńskie

5 rzeczy, na które nie mogę czekać na urlopie macierzyńskie

Spodziewam się naszego pierwszego dziecka, dziewczyny, każdego dnia. Heather poprosiła mnie o podzielenie się rzeczami, na które nie mogę się doczekać, więc proszę bardzo:

Pić piwo

A może margarita. To nie tyle alkohol, którego mi brakowało, co możliwość więzi z małżonkiem za drinka. To nie tak, że dwoje nie może spędzać trzeźwy, ale jest coś w siedzeniu i rozmowie przez wiele godzin, popijając pyszny napój, który czas się zatrzymuje. Wszystko/wszyscy inni wydają się znikać i to tylko nas dwoje, całkowicie skupione na sobie. I chociaż z pewnością spotykaliśmy się na randki przez tę ciążę, nie było tak samo. Mam na myśli, że mogę pić tylko tyle wody.

I nie jestem tak nierealny, gdy sądzę, że ucieczka, a skupienie się na tym dwójce będzie tak proste, jak to było przed BABY, ale chciałbym spróbować. Kontynuacja wzmocnienia mojego związku z Chrisem jest dla mnie niezwykle niezbędna i nawet jeśli nasze randki muszą obejmować dziecko, nie mam nic przeciwko. Oznacza to, że możemy znaleźć nowe ulubione miejsca do napoju.

Jedz awokado

OK, więc to trochę dziwne, ale nienawidziłem awokado przez całą ciążę i zazwyczaj je kocham. Naprawdę mam nadzieję, że moja miłość do nich powróci. Nie mogę się doczekać, aby ponownie zjeść moje ulubione 2 jajko, awokado i sriarcha. Chociaż oznaczałoby to, że potrzebowałbym swojego upodobania, aby Sriocha też wróciła ” – Zasadniczo mówię tutaj, że chciałbym wrócić moje normalne podniebienie. Rzeczy nie stały się zbyt szalone w tej ciąży, nie ma dziwnych pragnień ani nic, ale po prostu nie podobały mi się niektóre z moich ulubionych potraw i jestem naprawdę podekscytowany, że moje kubki smakowe wróciły do ​​normy.

Przełam pot

Miałem szczęście z tą ciążą, ponieważ mam 36 tygodni i wciąż dochodzę na siłownię praktycznie każdego dnia, ale intensywność, z jaką ćwiczę, jest o wiele mniej niż zwykle. Dla wielu ludzi jest to prawdopodobnie w porządku, ale doprowadza mnie do trochę szalonego. Uwielbiam się pocić ”„ nie tyle za utratę masy ciała, ale znacznie bardziej dla spokoju ducha. Ćwiczenie jest po prostu czymś, co jest częścią mojego życia ”„ Po prostu lubię to robić. Mój małżonek i każdy z nich napisał lekcje naszej córki ”„ a jednym z moich było: „Spraw, aby ćwiczenia nie wydarzeniem nie było wydarzeniem” i mogę ” Nie poczekaj, aż będzie wystarczająco dorosła, aby to zrozumieć.

Wiedzieć, że mama nie działa, ponieważ źle się czuje ze względu na swoje ciało, ale raczej ćwiczy, ponieważ uwielbia to, jak silna sprawia, że ​​się czuje.

Wiem, że będzie trudne, aby zająć się małym dzieckiem i odzyskać formę, ale wymyślę, jak to zrobić. Jakoś. Mam więc nadzieję, że dziewczynka lubi długie spacery po ergo i powolne jogging w wózku. Albo że dostaje harmonogram drzemki w porze lunchu, abym mógł ją opuścić z Chrisem na godzinę, gdy uderzyłem w zajęcia na siłowni.

Iść na urlop

Pozwól, że wpuczą cię w małą sekret ”„ Chris i ja uwielbiam podróżować! Mamy tę dużą mapę podróży w naszym pokoju gościnnym przypiętym miejscami, w których byliśmy i dokąd chcemy się udać, i niedawno zabrakło nam szpilków! Mamy zbyt wiele miejsc do zobaczenia. I nie mogę się doczekać, aby zabrać ze sobą córeczkę i zacząć mieć przygody jako rodzina. Jasne, pakowanie wózka i fotela samochodowego oraz dzieci będzie regulacją. Jesteśmy dość lekkimi pakowami, więc wiem, że będziemy całkowicie przytłoczeni na pierwszym miejscu i będziemy chcieli biec i ukryć się, gdy płacze przez 6 godzin 7 -godzinnego lotu.

Ale nie mogę też się doczekać, aż dorośnie, wiedząc, że jest o wiele więcej w życiu niż Portland lub. Chcę, żeby jej paszport był pełen znaczków, a nasze ściany były zaśmiecone zdjęciami ”„ Wspomnienia o miejscach, które wszyscy badaliśmy razem. Zaczniemy od Hawaje. W czerwcu.

Zostań 4 -osobową rodziną

Czy to oszustwo? Czy zostanie rodziną może naprawdę liczyć się jako coś, co chcę robić na urlopie macierzyńskiej? Mam nadzieję, że tak bardziej niż cokolwiek innego jest to, za co jestem podekscytowany. Chris i ja (i Chance) jesteśmy razem od praktycznie 6 lat i mamy całkiem niezłą rzecz. Nie mogłem prosić o lepsze życie ”„ dla lepszego partnera, który mógłby się nim podzielić. Mam szczęście spędzać każdego dnia z moim najlepszym przyjacielem.

A jednak nie mogę się doczekać następnego rozdziału.

Widzenie, jak trzyma córkę, prawdopodobnie była tym, co było bardzo podekscytowane całą ciążą. Aby zobaczyć, co staje się naszym życiem z tym małym człowiekiem, który będzie w połowie i połowę mnie. Wiem, że ta przygoda będzie pełna wzlotów i upadków, ale nie mogę się doczekać, aby doświadczyć każdej chwili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *