Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby Utrzymanie młodych ludzi wolnych od ryzyka w kuchni

Utrzymanie młodych ludzi wolnych od ryzyka w kuchni

dzielenie się dzieleniem się!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Jeśli twoje gospodarstwo domowe jest podobne do mojego, najprawdopodobniej odkrywasz, że zbierasz się w kuchni na co dzień, a także łatwo zrozumieć, dlaczego. Nasi młodzi ludzie rozkoszują się kuchnią, ponieważ jest to centrum aktywności. Jako rodzice chcemy biznesu podczas gotowania, a także motywujemy ludzi do gromadzenia się tam. Oprócz tego, że wszyscy lubią strefę kuchenną od czasu wyboru żywności, które obiecuje ta przestrzeń.

Moim mocno przekonałem się, że strefa kuchni jest wybitnym miejscem dla gospodarstwa domowego, które można znaleźć razem, nie przynajmniej, ponieważ odbywa się wiele posiłków. Jest tylko jeden problem. Ze względu na wszystkie leki, witaminy, detergenty, przybory do cięcia, mikserów, a także ostre przedmioty w kuchni, jest to również przestrzeń, w której twoje młodzież są znacznie bardziej skłonne do zranienia, szczególnie jeśli są młode.

Jak tego można uniknąć? Dokładnie jak zapewnić bezpieczeństwo naszych młodych ludzi? Oto kilka sugestii dla rodziców, aby pamiętać:

-Bryzowany znajomość.

Jeśli twoje dziecko jest zaznajomione z strefą kuchenną-nie tylko z samą przestrzenią, jednak z działaniami, które się zdarzają-jest znacznie bardziej prawdopodobne, że zachowuje się w sposób wolny od ryzyka, jak i odpowiedzialny. Prawdopodobnie najlepszą metodą pouczenia takiej znajomości jest pomoc w pomocy młodych ludzi podczas gotowania.

Kiedy są młodzi, zapewniają im zadania wzdłuż obierania, mieszania, a także montażu jedzenia. W miarę starzenia się mogą powoli przenieść się tak samo, jak cięcie i siedzenie, a tym samym zdobyć uznanie, a także poziom komfortu za pomocą takich narzędzi kuchennych. Z punktu widzenia mamy nie może zaszkodzić mieć pewnego interesu (i pomocy) podczas przygotowywania się na obiad.

-Zorganizuj mądrze.

Rodzic z małymi dziećmi powszechnie będzie musiał postawić bezpieczeństwo przed wygodą, a także zdecydowanie może być sytuacja, w której chodzi o strefę kuchenną. Szkodliwe produkty, a także substancje-czy to leki, noże lub urządzenia-powinny być trzymane w wyższych szafkach, jak to możliwe. Być może będziesz musiał osiągnąć trochę więcej podczas robienia posiłków, jednak w końcu zawsze lepiej jest być wolnym od ryzyka niż żałować.

-Ustal podstawowe zasady.

Na koniec możesz pomóc w zagwarantowaniu bezpieczeństwa dzieci w kuchni, ustanawiając wyraźne zasady podstawowe. Podczas gdy wielu rodziców ustanawia takie wytyczne w innych obszarach domu, takich jak piwnica, pralnia lub podwórko, niewielu ma wytyczne szczególnie dla kuchni. Powiedz swoim dzieciom, jakie produkty w kuchni mogą używać samodzielnie, a także które są najbardziej niebezpieczne. Po prostu łatwa rozmowa może przejść długą drogę.

Są to kilka głównych sugestii, o których należy pamiętać, chcąc zapewnić bezpieczeństwo dzieci w kuchni. Chociaż młodzież w całym kraju jedzą miliony posiłków w kuchni codziennie bez incydentów, zawsze jest najlepsze do wykonania ostrożności, a także przygotowania, szczególnie podczas obsługi potencjalnie zafalcjonowanych przedmiotów, a także substancji.

BIO: Stacy Search to bloger, dietetyk, a także matka w pełnym wymiarze godzin, która składa się z rodzicielstwa, a także zwiększa zrozumienie Actos związanych z rakiem pęcherza. Mieszka w Pittsburghu, Pensylwania.

Link do tego postu:

Post navigation

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *