Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby Rzeczy, o których musimy porozmawiać: lekki wyciek pęcherza

Rzeczy, o których musimy porozmawiać: lekki wyciek pęcherza

Dzięki opowieści o sponsorowaniu dzisiejszych matek debiutantów.

We wczesnych latach dwudziestych: „Zamierzam sikać w spodnie!” jest czymś, co piszczymy z radości, gdy jest przytłoczony śmiechem, i zazwyczaj jest to stwierdzenie hiperboli. Później, a dla wielu kobiet, Post Kids, sikanie w spodniach jest znacznie bardziej dosłownym zagrożeniem, wywołanym nie tylko zabawnymi dobrymi czasami z przyjaciółmi, ale raczej kaszlem, kichaniem lub ćwiczeniami. I to jest do bani.

1 na 3 kobiety doświadczają wycieku lekkiego pęcherza (LBL), nie tylko w ciąży, ale na zawsze. „Czarne spodnie są twoim najlepszym przyjacielem”, powiedziała nam jedna matka.

Ale wiele kobiet nie chce o tym rozmawiać. A przynajmniej nie chcę o tym rozmawiać na Facebooku, gdzie ich szwagowie mogą zobaczyć ich komentarze.

Zróbmy to najlepiej tutaj.

Marka opinii padów, która została opracowana specjalnie z powodu wycieku pęcherza, a nie okresów, połączyła siły z USA (i ze znacznie bardziej znaną matką Brooke Burke-Charvet), aby pomóc rozpocząć rozmowę o LBL.

Nasze dziewczyny nie oceniają nas za siłę pęcherza, a matki muszą być ze sobą prawdomówne. Więc zdobądź to: przyjaciele nie pozwalają znajomym używać podkładek z epoki do wycieku pęcherza.

Obejrzyj wideo Brooke tutaj:

O oparciu o cienkie w kształcie światła wkładki

Podkładki z cienkimi kształtami mają technologię cienki. PleaSe oferuje również ochronę 3 na 1 dla komfortu suchości i kontroli zapachu.

Zaprojektowany do relokacji z ciałem, podkładki z cienkimi w kształcie kształtu są do 40 procent cieńsze niż oryginalne podkładki marki opinii i pozostają trzykrotnie suchsze niż wiodące podkładki z okresu.

Płynce z cienkimi kształtami wyposażone są również w technologię cienki, która porusza się z twoim ciałem, rdzeń absorb-loc, który szybko zamyka wilgoć i zapach, a także blok szczelności, aby uzyskać wyjątkową ochronę.

Jeśli sporadyczne problemy z nietrzymaniem moczu lub kontroli pęcherza, porozmawiaj z lekarzem. Jest to powszechny problem i mogą być dla ciebie środki zaradcze. Jedna w ciąży matka powiedziała nam, że robi fizjoterapię i działa cuda dla kontroli pęcherza i bólu miednicy.

Wykorzystaj swój moment opinii.

Jeśli chcesz poprosić o przykładowy podkład i dowiedzieć się więcej, odwiedź www.poise.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *