Kroniki młodej mądrej mamy wdrażającej serię Wise Mother And Baby Zasady i praktyki, które pomogą zapewnić dzieciom bezpieczeństwo tego lata

Zasady i praktyki, które pomogą zapewnić dzieciom bezpieczeństwo tego lata

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Teraz, gdy rok szkolny się skończył i jest miło poza twoimi dziećmi, będzie chciał spędzić więcej czasu na cieszeniu się wspaniałym na świeżym powietrzu i mniej czasu w domu. Jeśli twój podział jest jak mój w oszałamiających letnich dniach, dzieci sąsiedzkie zbierają się, aby bawić się na zewnątrz. Jeśli twoje dzieci chcą bawić się kumplami w okolicy, ale musisz zostać w domu, jak upewnić się, że twoje dzieci są bezpieczne?

Dorastając w małym miasteczku w Wisconsin, moi rodzice nigdy nie martwili się o duży ruch lub nieznajomy niebezpieczeństwo. Pamiętam wszystkie długie, gorące lata bawiące się na zewnątrz z dziećmi z sąsiedztwa. Grałem ulicą, w parku lub na własnym podwórku z moimi małymi przyjaciółmi. Moi rodzice zadzwonili do mnie na obiad, a potem zrobiłbym to samo następnego dnia.

W dzisiejszym świecie rodzice muszą być bardziej świadomi bezpieczeństwa swoich dzieci. Jak naprawdę znasz swoich sąsiadów? Od 1960 r. Populacja w USA wzrosła o 41% i wraz z tym, że wskaźnik przestępczości również wzrósł. W 1960 r. W USA było 1 887,2 przestępstwa na 100 000 osób. Do 2000 r. Liczba ta wzrosła do 4 249,4. (Źródło: http://www.disastercenter.com/crime/uscrime.htm), egzekwując proste zasady, nie powinieneś martwić się o bezpieczeństwo swojego dzieci tego lata.

1. Dowiedz się, gdzie są twoje dzieci przez cały czas. Zadaj te pytania, zanim opuści dom, dokąd zmierzasz i z kim będziesz? 2. Jeśli Twoje dziecko jest w wieku szkoły podstawowej, upewnij się, że zobaczysz go z okna w domu. Jeśli nie, poproś go, aby zagrał bliżej twojego podwórka 3. Upewnij się, że twoje dzieci wyglądają w obie strony, zanim przekroczą ulicę 4. Naucz małych dzieci znaczenia „nieznajomego niebezpieczeństwa”. Jeśli do twojego dziecka podchodzi do kogoś, kogo nie zna, i ta osoba wydaje się przerażająca, powiedz swojemu dziecku, żeby krzyczeli tak głośno, jak to możliwe: „Zatrzymaj się, trzymaj się, zostaw mnie w spokoju!” 5. Jeśli twoje dziecko jest wystarczająco duże, aby wymyślić czas na rozsądną godzinę policyjną. Dla młodszych dzieci, kiedy chcesz, żeby wróciła do domu bezpośrednio do miejsca, w którym gra, zamiast krzyczeć na nią.

Powiązane wróciły do ​​stresu w szkole? Wypróbuj tę cudowną praktykę

Podążanie za tymi prostymi krokami pomoże ci poczuć się pewnie w zakresie bezpieczeństwa swoich dzieci podczas ich letnich wakacji.

O tym autorze

Cascia Talbert jest zajętym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, kupcem online i matką pięciorga dzieci mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Moms jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mam i zawiera kilku pisarzy ekspertów zdrowotnych i blogerów mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Pani Talbert jest blogerką zdrowia na WellSphere.com, a jej artykuły można również znaleźć na ezineArticles.com. Prowadzi także NING Healthy Moms Social w Ning, zarządza naturalnym sklepem ze zdrowiem i odnowy biologicznej mamy oraz jest członkiem Rady Doradczej ds. Mediów Społecznych dla Ameryki Wellness Challenge.

Omów to na naszym forum

Link do tego postu: zasady i praktyki Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom tego lata

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *